Titles you rated
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
Again My LifeRated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 4.0