Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Anger ManagementRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0