Titles you rated
AquamanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 4.0