Titles you rated
ThirstRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.5