Movies
Ratings
277
VeteranRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5