Titles you rated
FrankRated ★ 3.5
After YangRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.5