Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- Divorced Singles Season 7Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Korean Food War 1Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5