Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
ElegyRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5