Titles you rated
True BloodRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sick NoteRated ★ 4.0
Sick NoteRated ★ 4.0- LovesickRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
WanderlustRated ★ 5.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 4.0
POSERated ★ 5.0
Everything Sucks!Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- Chef's Table Season 1Rated ★ 4.0