Movies
Ratings
331
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5