Movies
Ratings
397
DefaultRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.0