Titles you rated
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5