Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 2.5- A LifeRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 4.5
Starting 5 Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Song of the BanditsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5