Series
Ratings
81- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0