Titles you rated
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
FyreRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 2.5