Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 5.0- トップをねらえ2!Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0