Movies
Ratings
405
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
DemonicRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Art of Getting ByRated ★ 5.0