Titles you rated
Again My LifeRated ★ 1.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 2.5
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WATCHERRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The VeilRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5