Movies
Ratings
188
ElementalRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0