Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Thanks for SharingRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5