Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0