Series
Ratings
16
MIU404Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0