Movies
Ratings
724
Ex MachinaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Zero TheoremRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 4.0