Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0