Titles you rated
The Karate KidRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0- NatalieRated ★ 5.0
Searching for the ElephantRated ★ 5.0