Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5