Series
Ratings
234
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The WireRated ★ 3.5
HollywoodRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
The PittRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Trailer Park BoysRated ★ 3.0
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0