Titles you rated
Black DovesRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Dokgo RewindRated ★ 2.0
LIFERated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
The EternautRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Ghost DoctorRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0