Titles you rated
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
DenialRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
RobotRated ★ 4.0
GORated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
A Hard Day's NightRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.5
ColumbusRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
Inherent ViceRated ★ 2.5