Titles you rated
- Louie Season 1Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5- 드림 어게인Rated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
LipstickRated ★ 2.5
Shotgun MarriageRated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 4.0- Attention PleaseRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Summer SnowRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
Slow DanceRated ★ 2.5- 모토카레Rated ★ 3.0