Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0