Movies
Ratings
12
GladiatorRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0