Movies
Ratings
31
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0