Series
Ratings
28
ChernobylRated ★ 5.0
BanG Dream! Season 2Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Blend SRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0