Movies
Ratings
137
American PieRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 1.0
ClickRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Step BrothersRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Nacho LibreRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 5.0