Movies
Ratings
575
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
Crazy AlienRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Bubble BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0