Titles you rated
ColombianaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0