Titles you rated
DaylightRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 4.0
Think Like a ManRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
StargateRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Beethoven's 2ndRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
Ernest Goes to CampRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Aces Go PlacesRated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 4.0