Series
Ratings
11
Stranger ThingsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5