Movies
Ratings
303
RiddickRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0