Movies
Ratings
41
The SwindlersRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 5.0