Movies
Ratings
727
The HandmaidenRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5