Titles you rated
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Top StarRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0