Movies
Ratings
639
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Whale HunterRated ★ 4.0
Six-String SamuraiRated ★ 3.0
A Letter From MarsRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
My SonRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Samurai ReincarnationRated ★ 3.0
Sad VacationRated ★ 5.0- In the PoolRated ★ 5.0
Scrap HeavenRated ★ 5.0
ToysRated ★ 5.0
WindtalkersRated ★ 5.0
Young Dragons: Kung Fu Kids IIRated ★ 4.0
Young Dragons: Kung Fu KidsRated ★ 4.0
Young Dragons: Kung Fu Kids IVRated ★ 5.0
Hao xiao zi 5: Wan neng yun dong yuanRated ★ 5.0