Movies
Ratings
974
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.0
The Big WeddingRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
HeartbreakerRated ★ 3.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5