Movies
Ratings
979
Hit ManRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The Nice GuysRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Falling for ChristmasRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5