Movies
Ratings
198
HerRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0