Series
Ratings
79
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0