Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0