Movies
Ratings
51
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0